Grzejniki to nieodzowna część naszego życia, a dostarczanie rozwiązań grzewczych dopasowanych do naszych klientów jest naszą pasją, którą realizujemy już od ponad dekady. Nasi profesjonalni doradcy ciągle doszkalają się w kwestii ogrzewania, zasięgając rad u fachowców z największych firm na świecie. Dzięki kompilacji doświadczenia oraz zaangażowania, zdobyliśmy wysoką pozycję na rynku oraz wielu zadowolonych klientów.

Grzejniki Terma

Przyjdź i zobacz

W naszym sklepie stacjonarnym możliwe jest zobaczenie wzornika kolorów poszczególnych producentów, a wiele modeli mamy na ekspozycji, dzięki czemu można na własne oczy przekonać się, jak piękne potrafi być ciepło. Poza grzejnikami znaleźć u nas można również pompy, które są podstawą ogrzewania domu za pomocą grzejników.

Grzejnik Dexter oraz Sequenze

Jakość oraz ilość

W naszym magazynie znajduje się potężna ilość grzejników łazienkowych, dekoracyjnych oraz pokojowych, przez co możemy szybko reagować na potrzeby naszych klientów. Nasza oferta składa się z kaloryferów takich producentów jak Irsap, Vasco, Terma, Zehnder czy Instal Projekt, czyli wiodących marek, które od lat udowadniają, że w kwestii jakości nie mają sobie równych.

Grzejniki pokojowe Brugman

Wyposaż swój grzejnik

W naszej ofercie mamy również cały potrzebny osprzęt, dzięki któremu podłączenie grzejnika do instalacji przebiegnie bezproblemowo. Złączki, zaciski, zawory - wszystko, czego potrzebujesz możesz znaleźć w jednym miejscu. Gwarantujemy, że jeśli będziesz potrzebował rady, nasz zespół dołoży wszelkich starań, aby cała transakcja przebiegła bezproblemowo.

Zawory do grzejników

Zadzwoń lub napisz!

Jeśli szukasz optymalnego rozwiązania do swojego mieszkania lub domu, skontaktuj się z nami i zaczerpnij rady profesjonalnych doradców, posiadających duże doświadczenie w dobieraniu odpowiednich systemów, które będą skrojone na Twoją miarę.

Grzejniki łazienkowe oraz dekoracyjne